loader image

O spolku

Skejtuj denně, z. s.

Jsme s Vámi o roku 2018

Spolek Skejtuj Denně (dále- SDK ) vznikl za účelem rozvoje skateboardingu v Karviné.

Starý skatepark za krytým bazénem v Karviné 8 byl v roce 2014 zrušen, tudíž jsme neměli kde jezdit, trávit čas a rozvíjet se v oblasti skateboardingu. Městu Karviná jsme uvedli informace o téhle skutečnosti. V prvé řadě se nám jednalo o aktivity za účelem vzniku nového skateparku. Projekt SKATEPARK se naštěstí přiřadil mezi ostatní projekty budoucího Sportoviště Karviná.

Následovalo oslovení firmy Mystic constructions a zhotovení projektu na míru. Vše se odehrálo celkem rychle a hladce.

Jsme velice rádi a vděčni, že se to podařilo a máme v Karviné nový skatepark od firmy Mystic construction. Děkujeme všem co přispěli k realizaci a městu Karviná za spolupráci. V roce 2022 jsme otevřeli skejtovou školu, abychom dali možnost dětem zkusit si skateboarding za podpory profesionálních akreditovaných skejtových trenérů s dlouholetou zkušeností.

Máte-li nějaký dotaz týkající se našeho spolku, klidně nás kdykoli kontaktujte.

Přidej se k nám taky!

Přidejte se k nám také a staňte se součástí komunity, která se stará o vývoj skateboardingu v Karviné. Zapojte se s námi do různých projektů a využijte výhody spojené s členstvím. Mějte neustále přehled o všech novinkách a navštivte jedinečné skateboardové akce v Karviné a jejím okolí. Stačí se k nám registrovat!